Zařiďte si svatbu levně.

Zařiďte si svatbu levně.


V posledních pár desítkách let prodělala naše společnost enormně rychlý vývoj. Je těžké říct, zda se jedná o pozitivní vývoj kupředu k lepším zítřkům, nebo se již dostáváme na hranu katastrofy a ohrožení naší existence jako lidského druhu. V každém případě je to posun tak rychlý, že se mu nedokážeme přizpůsobovat ve všech ohledech. Po generace jsme sbírali podvědomě velké množství informací, které se do nás geneticky zakódovávaly. Učili jsme se, co je správné a špatné, co je bezpečné a co by nás mohlo ohrozit.

Najděte toho pravého.

Určovali jsme své role v životě, při práci, v soužití a chování muže a ženy. Přizpůsoboval se náš mozek, naše těla i psychika. A tak vzniká mnohdy zásadní nepoměr a propast mezi tím, co si doba žádá, co považuje za správné či vhodné a mezi tím, co přirozeně známe a směřujeme k tomu. Velmi znatelně se to podepisuje na rolích muže a ženy. Tradiční rozdělení rolí je pro nás zatím stále přirozené. Ženy jsou fyzicky uzpůsobené plodit rodit děti a potřebují k tomu muže, který jim zajistí kvalitní genetický materiál a bezpečné prostředí, ve kterém budou moci toto něžné období život prožít, a kde budou v bezpečí všichni jejich potomci. Tento obrázek se samozřejmě postupně mění a záleží na Vás a Vašem partnerovi, jak si své soužití nastavíte, ale určité body v našem životě budou i tak ještě pravděpodobně dlouhodobě hrát významnou roli.

Ušetříte na správném místě.

A jedním takovým bodem, o který se můžeme opřít, je svatba. Svatby zažily své lepší i horší časy. Někdy jich je více, někdy málo, rozvodovost je stále vysoká, ale přesto se většina žen tohoto krásného ceremoniálu vzdát úplně nechce. Je to jediný den, který se točí zcela kolem Vás, kdy jste tou ústřední postavou příběhu, kdy se můžete cítit i vypadat jako princezna. A mělo bys Vámi tak být i nakládáno. Svatba není levnou záležitostí a vyžaduje mnoho plánování a příprav. Ale pokud například využijete výprodej svatebních šatů Praha, máte o jednu starost a nákladnou finanční položku méně.