Také vás oslovují sexy boty

Také vás oslovují sexy boty


Z anonymních anket se mnohdy dozvídáme spoustu informací o tom, jak lidé žijí, co preferují, a co je zajímá. Kdybychom například vypsali anketu na téma sexy boty, bylo by jistě zajímavé, jak by někteří jedinci odpovídali. Jak by si představovali, jak takové boty vypadají, co splňují, a k čemu vlastně slouží.

ženské nohy

Boty a sex si spojuje mnoho mužů i žen, mohli bychom je považovat za jistý druh fetiše, ovšem s tímto termínem buďme opatrní, protože fetišismus se týká výhradně těch, co je zajímá pouhý předmět vášně, nikoli bytost, které náleží. Každý z nás si může představovat takovou obuv svým jedinečným způsobem, někomu se líbí bílé páskové střevíce, jinému lodičky, někdo preferuje uzavřenou obuv s otevřenou patou či špičkou, další si libuje ve zlaté nebo růžové barvě, a někteří vysloveně zatouží po botách v sytě červené. V jednom podstatném prvku se však všichni obvykle shodují, a tím je vyšší podpatek. Na jeho kouzlu stojí a padá pojetí sexuality, spojené s krásou ženských nohou.

sexy boty

Co s vámi udělá vyšší podpatek

Je všeobecně známo, že boty na podpatku nejsou vhodné pro běžné dlouhodobé nošení, protože se tím zkracuje achillovka a namáhá páteř, ale pro krátkodobé záležitosti spojené se sexem je to jedna z nejerotičtějších pomůcek. Proč muži tolik prahnou po sexy botách botish.cz?

Tajemství sexuální vášně spojené s ženskou nohou v botě na podpatku úzce nesouvisí ani tak s hýžděmi, stehny a lýtky, ale s chodidly. Fascinující je právě jejich poloha, kdy se vlivem vyšší paty zdůrazní krása kotníku, nártu a hlavně hluboké podélné a příčné klenby. Když máte totiž nohu položenou na ploché desce a svírá s lýtkem pravý úhel (což je případ i bot bez podpatku), není na ni tak sexy pohled, jako když si stoupnete na špičky a odhalí se část chodidla a jeho klenební most. Klenba chodidel nás zřejmě podvědomě propojuje s božskou dokonalostí, krásou Vesmíru a jeho tvary, kde převažují různé oblé křivky tak, jak je tomu na ženském těle u kulatých ňader i zaoblených boků.