Nové bydlení pro celou rodinu

Nové bydlení pro celou rodinu


Ať bydlíte v rodinném domě nebo v bytě, čas od času potřebuje bydlení změnu. Jde o věc, která se používáním opotřebovává a ničí, takže je jednou za čas nezbytné udělat nové odpady, rozvody vody, plynu a elektřiny, udělat nové omítky, podlahy, zkrátka je nutné zrekonstruovat starší bydlení do podoby, které se vám aktuálně líbí. Rekonstrukce je většinou na delší čas, a někdo si ji zvládne https://www.zive.cz/poradna/prosim-o-radu-zda-zvladne-tento-notebook-minecraft/sc-20-cq-561508/default.aspx%3Fconsultanswers%3D1 udělat od A do Z sám. Takových lidí ale moc není a tak se mnoho lidí raději obrací na služby designéra neo architekta. Je mnoho profesionálů, kteří se zabývají jak stavebnictvím tak designem. Pokud byste chtěli vědět kdo vám pomůže kdo vám pomůže přetvořit vaše bydlení, obraťte se na designéra.

nová ložnice

Interiérový designér v Praze vám pomůže vymyslet novou dispozici, barevné kombinace interiéru nebo rozmístění nábytku. Vymyslet například novou ložnici není jednoduché. Většina lidí si myslí že si stačí vybrat jen nábytek a je hotovo, ale aby byla každá místnost ve vaší domácnosti funkční a hezká, je potřeba ji přetvořit od základů a ne jen co se týče nábytku. Nábytek a vybavení je až to poslední, nejprve je potřeba vyřešit stavební úpravy, bez kterých se nejspíš neobejdete. Hodně záleží na stavu nemovitosti.

ložnice postel

Spolupracujte s námi
Jestli chcete mít z svého starého domova nový, moderní a funkční prostor, spojte se s námi. Řeknete nám vaše požadavky, a my se budeme snažit je do návrhu zakomponovat. Ne vždy si klienti vymyslí něco co má smysl, takže vám poradíme a řekneme co by bylo vhodné a co naopak ne. Společně dojdeme k nějakému řešení, na základě kterého vám vytvoříme vizualizaci. Pokud si ji odsouhlasíte, můžeme vám ji vytvořit i u vás doma. Spolupracujeme s řemeslníky i dodavateli, takže můžete mít nový domov za pár týdnů. Rádi vám pomůžeme udělat z vašeho nefunkčního domova něco nového, v čem se vám bude skvěle žít.