Máte starou linku?

Máte starou linku?


Naprostá většina návštěv se odehrává v kuchyni a bývacím prostoru. V posledních letech je velice moderní mít kuchyni spojenou s obývacím prostorem, aby ten, kdo návštěvám připravuje pohoštění, nebyl izolován od ostatních. Má to spoustu výhod, protože všichni spolu mohou neustále komunikovat a nikdo se nemusí cítit odstrčený. Spojená kuchyně ale mnoha lidem i přes teto trend vadí, protože chtějí nerušeně sledovat televizi a neposlouchat bouchání nádobí a čichat vůně, které při vaření vznikají. Někoho to rušit může, a v takovém případě je opravdu lepší mít kuchyni zvlášť.

hnědá linka

Záleží na dispozici
Máte starou kuchyni a říkáte si, že už by to chtělo novou linku? Než si necháte vyrobit linku, je dobré nejprve udělat rekonstrukci která bude zahrnovat nejen nové inženýrské sítě, ale i nové podlahy a omítky, protože jakmile si necháte zaměřit linku v místě kde je stále stará omítka a podlahy, může dojít k nepřesnému zaměření. Navíc rekonstrukcí může dojít ke změně umístění sítí, takže by vám nemusel sedět dřez nebo varná deska.

moderní linka

Jako nejlepší řešení se jeví kuchyně na míru, protože díky přesnému zaměření se vyrobí kuchyně, která bude přesně pasovat do prostoru a bude na sebe plynule navazovat. Je lepší si trochu připlatit a koupit kuchyni na míru, protože se vám díky tomu nestane, že by někdy chyběl kus linky a nebo naopak přebýval a linka by kvůli tomu nešla ani namontovat.

Pokud chcete mít novou kuchyni, ozvěte se nám, a my vám vytvoříme návrh přesně podle vašich představ. Umíme klasiku, rustikální styl, provence i moderní linky. Poradíme vám jaké barvy zkombinovat a čemu se naopak vyhnout. Společně vytvoříme novou kuchyni plnou vychytávek, které vám usnadní přípravy pokrmů pro vaši rodinu. Kuchyně je srdce domu, protože se zde odehrává nejvíce věcí, a proto by měla být nejen funkční, ale i hezká.