Koupě a prodej domu

Koupě a prodej domu


Na vesnici se nevyhodí, to se dělá jen ve městech. Na vesnici se dá do vody, a to celé pak slepicím. Třeba ještě s něčím jiným.

Ale nejde o chleba, jde o dům a jeho koupi, nebo jeho prodej. Při koupi je jasné, že se dům nekupuje jen podle několika fotografií. Ty mají pouze podat takový malý obrázek, jak to celé vypadá a jak vypadá okolí. Ale vidění je to přece jen drobátko málo. Proto se ještě někdy fotí také interiér a říká se čím více fotek, tím větší naděje k prodeji nebo koupi. No, možné to je, ale přece jenom, fotografie v dnešní době? Co tak nabídnout prohlídku celého domu bez fotek? A nemusí se nikam jezdit.

dům na prodej

Asi již tušíte, o čem je řeč. Inu, je vidět, že jste vzdělanci a že máte o věcech přehled. A to je správné. Ano jde o takzvanou virtuální prohlídku domu. Jak to funguje?

Je jedno, zda dům prodáváte nebo kupujete. Jako prodejce máte obrovskou výhodu, že virtuální prohlídkou šetříte čas kupce i svůj. Odpadají složité návštěvy a ztráta času. Ušetříte si ho stejně vy jako kupec. Tomu pak vlastně stačí přijít již jen jednou, aby se přesvědčil, že je to skutečně takové, jak to viděl on.

dům na prodej

Říkáte, že jako kupci vám to není nic platné, pokud to prodejce neudělá. To je ovšem mylná domněnka. Pokud je dům daleko od vašeho bydliště, máte stejný důvod jako prodejce, a tedy můžete si firmu, který virtuální prohlídku zařídí objednat vy. A tím si ušetříte čas i výdaje za cestu. Je to bezesporu velice dobrá věc a u nás to již není žádná novinka. Spousta realitních kanceláří již bez toho neprodává, protože ví, že si tím šetří návštěvy klientů na místě samotném. Zkuste se nad tím zamyslet a vězte, že to nestojí nějaký majlant. Pokud byste to chtěli také zkusit, není nic jednoduššího, prostě jen klikněte na odkaz, který je výše v článku uvedený a máte to vyřízeno. A ptát se tam můžete i po telefonu.