Designové brýle

Designové brýle


Přichází léto a s tím i samozřejmě krásné teplé sluneční paprsky. A myslím si, že existují také citliví lidé, kterým zrovna sluneční paprsky nedělají tak moc dobře. Samozřejmě, že to myslím do očí. Já jsem velice často venku a také moc ráda venku sportuji a to hlavně, když je opravdu krásné teplíčko. Samozřejmě, že ve třicetistupňových vedrech vůbec nesportuji, a to se raději chladím doma u bazénu, ale jinak v tom případě v prvním nebo ve druhém případě, tak vždycky potřebuji nějaké kvalitní brýle. Mám ráda takové XL brýle, které jsou opravdu obrovské a celé černé bez různých doplňků anebo nějakého kovu. A můj partner je na tom stejně. Pánské sluneční brýle si vždycky partner vybírá opravdu pečlivě, zatímco já mám třeba dvoje na rok, tak partner vždycky chce mít alespoň patery pánské sluneční brýle na rok.

Brýle jsou praktické.

Absolutně nevím, co on s tím dělá. Tedy musím uznat, že partner je tak trošku šampon, jak se lidově říká. Ze začátku mě to docela vadilo, že také hodně času tráví v koupelně, ale později jsem si uvědomila, že on vlastně se chce o sebe chce starat, pečuje o sebe a také chce mít opravdu hodně módních doplňků. A myslím si, že právě pánské sluneční brýle jsou pro mého partnera opravdu hodně důležité. Partner se vybírá také takové veliké a někdy také kulaté. Někdy má takzvané lenonky, které jsou také tmavé.

V létě se nosí hlavně brýle.

Myslím si, že jeho nejoblíbenější značkou v pánských slunečních brýlí je Ray Ban a myslím si, že ale v tomhle není můj partner jediný, protože tuto značku brýlí také moc rád nosí můj bratr a také dokonce můj otec i strýc. Myslím si, že tahle značka je opravdu hodně populární a nedivím se, že tohle je pánové nosí. Také jsem jednou měla tuto značku brýlí v dámském provedení a musím uznat, že jsem byla naprosto spokojená. Bohužel jsem je jednou nechala v ordinaci v čekárně a bohužel už jsem je vůbec nenašla, někomu se asi moc líbily.