Buďte v suchu

Buďte v suchu


Stávají se mezi ženami stále oblíbenější a oblíbenější, protože nejenom, že šetří přírodu a vaší peněženku, ale jsou také pohodlné a díky tomu si na ně velice rychle zvyknete. Ať už teprve s vašimi cykly začínáte a teprve se učíte, co je vám pohodlné, nebo jste v klimakteriu a potřebujete to takzvaně nějak doklepat v co největším pohodlí. V takovém případě určitě znáte důvěrně nepříjemné zážitky s protečením při používání klasických jednorázových hygienických pomůcek, to se prostě tak někdy stane, zejména třeba po porodu. Díky tomu, jak jsou menstruační kalhotky vychytané, se vám tohle už rozhodně stát nemusí.

kalhotky

Jsou totiž ušité tak, že všechno skvěle sedí a ochrání vás před těmito nepříjemnostmi. Navíc bez zápachu a bez toho, aniž byste se nějak zapotila, což určitě také znáte, pakliže jste někdy využívala vložky. Pojďme se těmto kalhotkám podívat na zoubek, abychom zjistili, proč jsou stále více oblíbené. Vypadají totiž jako úplně klasické kalhotky, které používáte běžně, takže skoro nepoznáte rozdíl, jen mají silnější vrstvu tam, kde mají mít. Ale těch střihů! A navíc podle savosti si můžete vybrat na slabou, střední nebo i silnou menstruaci. Spokojené s nimi budete i během noci, kdy se nebezpečí nějaké neplechy vyskytuje nejčastěji.

gate

Když se budete o ně starat pečlivě a s láskou, vydrží vám skutečně dlouho, takže se vám investice rozhodně vyplatí. Navíc uděláte něco i pro přírodu, která nepotřebuje další a další plasty, které jsou právě obsaženy často v těch jednorázových pomůckách, i když dnes už také existují i ty, které se dokáží rozložit, ale jsou podstatně dražší. Investujte do této inovace, která se stává oblíbenější a nebudete litovat. Vyzkoušet můžete několik střihů, které znáte z klasického běžného nošení. Značka MyFemini je česká, takže podpoříte ještě místní trh, na což se dnes také hraje.