A to nejen topidla

A to nejen topidla


Taková úprava spalinových cest kominíkem, ta stojí také nemalé peníze. Něco máte sice našetřeno, ale to nebude stačit. Z vašich peněz totiž hodně ubrala všude přítomná inflace. Takže co nyní uděláte? Samozřejmě, že navštívíte svou banku, tam vám přece vyjdou vstříc, to je jasné. Jste pro ně klienti, tak co. Ale bohužel bankovní úředníci vám vstříc nevyšli, a půjčit vám peníze odmítli. Takže co nyní dělat, zima je na krku, kominík objednaný a také i firma na výměnu topidel. A topidla jsou zatím uložená v garáži. Tady je dobrou radou požádat nebankovní společnost o jejich nabídku, která se označuje jako nebankovní hypotéka bez registru.

koupíme si raději dům

Ano takové řešení je zde na místě. Je tady možné, že bankovní úředníci vám vstříc nevyšli, a půjčit vám peníze odmítli a to z důvodu, že jste měli nebo máte zápis v registru. Nebo to také může být to, že se bance nezdála výše vašich příjmů. Ale to je už jedno, nebankovní hypotéku bez registru můžete nyní získat a to bez poplatků předem, dokonce je zde i tolerance vašeho zápisu v registrech. Tato hypotéka bez registru je určená všem lidem. A to také i podnikatelům, kterým může dovolit nový rozvoj firmy a podnikatelského plánu. Umožní jim rozšířit prostory na podnikání, obnovit technické vybavení, nabrat nové a kvalitní zaměstnance.

penízky v prasátku

Jen je zde taková povinnost, musíte ručit nějakou nemovitostí, to je záruka vašich včasných plateb. Ale co když takovou nemovitost nemáte? Nevadí, je zde tolerovaná výjimka, že můžete použít na uvedené ručení nemovitost od třetí osoby. Jaké nemovitosti to mohou být? Opravdu různé, byt, chata, i pozemek. A nebojte se, po skončení všech splátek bude tato nemovitost uvedené zástavy zbavená. Takže je tady pro vás dobrá rada a to požádat nebankovní společnost o jejich nabídku, to vám umožní připravit se na zimu. A moc neváhejte, čas opravdu letí.