Zázrak

Zázrak


Nádherné vlasy jsou ozdobou každé ženy. Některá má ráda kratší vlasy a některá spíše delší. My s těmi delšími vlasy oceníme collagen, který nám pomůže k tomu, aby naše vlasy byly výživné. Já sama jsem collagen začala užívat zhruba před rokem, kdy jsem měla šílené potíže s vlasy. Vlasy byly takové rozčepýřené, bez lesku, měly odporné roztřepené konečky…No prostě znáte to. Já jsem z toho už byla zoufalá, protože jsem se vždycky snažila dbát na to, aby byly moje vlasy co nejhezčí. Svoje vlasy jsem brala jako ozdobu. Ale všechno se to změnilo asi před rokem. Tehdy jsem si četla něco o collagenu. Říkala jsem si, že je to asi jen nějaký nesmysl, který mi stejně moc nepomůže.

vlasy

Propagovaly jej i určité influencerky na instagramu a na sociálních sítích. Co mě ale přimělo vyzkoušet bylo to, že mi i kamarádka řekla, že collagen vyzkoušela. Pořád jsem totiž obdivovala její krásné blonďaté vlasy a jednou jsem se jí zeptala, jak je možné, že je má tak krásné. Na to mi odpověděla, že užívá collagen a že prý od té doby, co užívá collagen, má nádherné lesklé vlasy a každý chlap se za ní otáčí.. tak jsem si řekla, proč ten collagen nevyzkoušet. Ačkoliv jsem se divila, výsledky collagenu se projevily už týden po tom, co jsem ho užívala. Takové krásné, silné, ale přitom hebké vlasy jsem nikdy neměla.

vlasy

Musela jsem uznat, že collagen opravdu funguje a poděkovat kamarádce za super tip. Protože právě jenom díky ní jsem získala to, o čem jsem dlouho snila. Úžasné vlasy. A ještě větší plus byl to, že mi vlasy nejenom doslova zářily, ale taky mi začaly hrozně rychle růst. Byla jsem z toho opravdu nadšená a doteď jsem té kamarádce vděčná. Pokud i vy váháte zkusit kolagen, nemusíte. Kolagen je něco, co vám dá nádherné vlasy s leskem a naprosto vám změní život od základu. Vyzkoušejte ho a uvidíte.