Slavíme na zahradě maturitní vysvědčení

Slavíme na zahradě maturitní vysvědčení


Když se děti vrací domů ze školy s vysvědčením, a mají na něm vysázené téměř nebo zcela komplet samé jedničky, zřejmě se usmívají a těší, až je rodiče odpovídajícím způsobem odmění. Za vysvědčení kopačky a kopací míč, nové akvárium nebo křečka v teráriu s hoblinovou podestýlkou budou jistě odpovídající dárky, ale co by nemělo třicátého června v žádné domácnosti se zahradou chybět, je venkovní párty s občerstvením a slavnostním dortem.

růžové srdce

Ještě slavnostnější okamžik však nastává po absolvování maturitní zkoušky, ta bývá důstojným završením středoškolského studia a právem přezdívána „zkouškami z dospělosti“. Na toto téma vám také můžeme doporučit zhlédnout seriál se stejným názvem z osmdesátých let minulého století, se skvělými hereckými výkony mnoha oblíbených českých umělců.

K oslavě maturitní zkoušky může výborně posloužit i párty stan. Stanový přístřešek umožní oslavovat důstojně, aniž by tu hrozilo nebezpečí poškození vybavení interiéru, výhodné je využít plastového zahradního nábytku a jednorázových příborů, talířů a kelímků, a dle počasí přichystat i některé zajímavé atrakce, které celou akci významně oživí.

dárky na oslavě

Maturita se nemusí oslavovat alkoholem, což také ne vždy dopadá dobře, naopak je rozumné kráčet v duchu zdravé výživy a nabídnout lidem raději ovocné smoothies, zeleninové saláty, mísy se sušeným ovocem a oříšky a celozrnné pečivo s luštěninovými pomazánkami. Nakonec zjistíte, že to jde i bez alkoholu, cigaret, kofeinu a masa.

Cena pronájmu párty stanů je položka, co se vám tu hodí nejen pro uschování stolů s občerstvením, ale i pro přečkání dešťové přeháňky, silnějšího větru nebo prudkého slunce a s instalovaným vnitřním osvětlením tu můžete maturitní večírek protáhnout až do brzkých ranních hodin. Koncem května a začátkem června již bývá teplé počasí i v nočních hodinách, i když se vyplatí mít s sebou něco teplého na převlečení.