Pláž jen pro vás

Pláž jen pro vás


Začalo se s tím v roce 2022, v roce, kdy se zde žijící Češi dohodli se zdejšími přáteli, že udělají jedinečnou akci pro svoje české obyvatele – nabídnou jim k prodeji krásné apartmánové byty v krásné chorvatské lokalitě v městečku Žaborič, které je nedaleko města Šibenik, které je zase blízko velkého města Split. Zdá se vám to jenom jako sen mít ve vašem oblíbeném Chorvatsku, kam skoro každý rok jezdíte si odpočinout, mít zde svojí vlastní nemovitost, kterou třeba ještě můžete pronajímat, aby si na sebe vydělávala? To je investice, která se rozhodně vyplatí.

more

Věděli jste, že Chorvatsko přijalo tento rok měnu Euro a bude se tam tedy všechno tím pádem měnit? To znamená, že ještě včas čtete tento článek, protože ještě zbývá pár posledních volných bytů na prodej v domě Chorvatsko – navštivte internetovou stránku najadranu.cz, kde se dozvíte veškeré potřebné podrobnosti, které vědět musíte. Uvidíte zde přesně, o které apartmány se jedná, včetně jejich technických náčrtů, jak budou velké, jaké budou mít zázemí, kam z nich uvidíte, a tak dále.

croatia

Tyto byty budou dokončeny na jaře následujícího roku, takže už v létě si tady budete moci užívat svojí první dovolenou ve vlastním. Můžete to pojmout tak, jako že si kupujete chatu nebo chalupu, která je sice trochu dál, ale pořád se tam dá za pár hodin dojet autem. Tak proč večer nenasednout a ráno už nedýchat mořský vzduch a děti, aby se cákaly v Jaderském moři? Navíc se zde budete cítit jako doma, s plným vybavením, kuchyň, koupelna, WC, s tou velkou výhodou, že budete velice blízko pláže, takže už můžete balit ručníky, slunečníky a pantofle, už to tady na vás čeká! K moři to budete mít pouhých šedesát metrů! S vlastním parkovištěm, s klimatizací, s roletami a sítěmi proti komárům, prostě se všemi vychytávkami. Mějte v této rezidenci svoje vlastní místo!