Hotové liquidy, které si zamilujete

Hotové liquidy, které si zamilujete


Do elektronických cigaret patří nejrůznější liquidy. Vapeři si je buď míchají sami, anebo si kupují již hotové. Hotové liquidy jsou dostupné v mnoha provedeních. Nejrůznější příchutě a také nejrůznější síly nikotinu. Dostanete je jak s nikotinovou solí, tak klasickým nikotinem. Hotové liquidy mají výhodu, že už s nimi nemusíte nic dělat. Jen si je koupíte a jsou připraveny k použití. Jaké liquidy bychom vám doporučili?

EMPORIO – Jahoda

Liquid od značky Emporio s příchutí jahoda je přesně pro ty, kteří mají rádi jednoduché ovocné příchutě. I když se jedná o čistou jahodu, každý milovník ovoce si ji zamiluje. Autentická chuť lesní jahody s jemným chladivým nádechem na konci vás dostane.

jahody

Not Today Salt – Lemon Strawberry Koolada

Milovníci ovocných příchutí si dozajista zamilují i tuto příchuť. Liquid obsahuje nikotinovou sůl, která je šetrná https://www.varianty.cz/download/docs/324_co-je-a-kde-se-vzala-setrna-turistika.pdf k vašim elektronickým cigaretám. Jedná se o neodolatelné spojení jahod, citrónu a chladivého nádechu. To vám přináší značky Not Today Salt E-cigo.

Nightmare Salt – Grape Lime

Liquidy s originálním designem hororových filmů s nikotinovou solí potěší jak milovníky ovocných, tak milovníky tabákových příchutí. Doporučujeme zejména příchuť Grape Lime, která spojuje autentickou chuť hroznového vína s kyselou limetkou.

Riot BAR EDTN Salt – Mango Vanilla Ice CREAM

Značka Riot je na trhu již dlouho a je zárukou vysoké kvality. Pokud máte spojení jemné chuti a ovoce, zamilujete si příchuť, kde se snoubí chuť exotického manga doplněná o kopeček smetanové vanilkové zmrzliny

mango

Joyetech – Blended

Značka Joyetech není pouze značkou elektronických cigaret. Liquid Blended je autentickou chutí směsi silných tabáků, která potěší vyznavače tabákových příchutí.

Juice Sauz Salt – Over The Border EI Rojo

Značka Juice Sauz Salt přináší kvalitní liquidy s nikotinovou solí. Originální příchutě plné chuti si zamilujete. Tato příchuť přináší kombinaci chladivého mentolu, bobulovitého ovoce a anýzu.