Co by vám mohlo pomoci se stěhováním v Praze

Co by vám mohlo pomoci se stěhováním v Praze


Balicí materiál – kdo stále ještě balí předměty do starých časopisů a novin, nemůže se divit, že má problémy, související se zápachem a zašpiněním z tiskařské barvy. Dnes jsou k dispozici mnohem lepší balicí materiály, jako je bublinková a stretch fólie, kartonová vlna, nafukovací polštářky a tělíska flo-pak.

Montáž nábytku – netroufáte-li si na montáž nábytku sami, využijte služeb stěhovacích firem. Mnohé z nich vám zajistí demontáž i zpětnou montáž jakékoli skříně, stolu, komody, ale i nábytkových sestav, kam patří i vestavěné skříně sestavované na míru a kuchyňské linky.

krabice na stěhování

Hlídání dětí stěhovací firma z Prahy extra-services.eu vám sice děti nepohlídá, ale toto byste si měli zajistit ve svém zájmu sami, nejlépe u rodičů a dalších příbuzných. Dětem také oznamujte stěhování šetrně, s láskou a porozuměním, mohou tu mít již pevné kamarádské svazky a jejich násilné zpřetrhání nebudou snášet dobře.

balení věcí do krabic

Pizza – ve stěhovací den a možná i den předem a poté zřejmě nebudete mít čas ani náladu vyvářet a hrát si se zeleninovými saláty a ovocnými mísami. Pověřte donáškou jídla externí firmy, ideální je pizza nebo obložené chlebíčky. A nezapomínejte na dostatek tekutin, nejlépe ovocné koncentrované a pasterizované džusy bez přídavku cukru, minerálku s obsahem hořčíku a náhražku kávy např. Meltu).

Parkovací místo pro stěhováky – to za vás nikdo nevyřeší, musíte zajít osobně na městský odbor dopravy a požádat o parkovací výjimku. Žádost se podává minimálně 30 dnů předem, abyste nebyli překvapeni, že za týden máte vystaráno. Parkovací místo si v noci před stěhováním také označte fyzicky, aby vám tam nikdo nezaparkoval.

Nepřízeň počasí – připravte se důkladně předem na extrémní vlivy počasí, jako jsou tropická vedra, silné mrazy a námraza, silný vítr nebo hustý déšť či sněhová kalamita. Sledujte týdenní předpovědi počasí a vydávané výstrahy hydrometeorologickým ústavem.