Bazén a přívod vody

Bazén a přívod vody


Začiatok formulára

Ano, vlastní bazén u domu to je panečku věc. Už ho má skoro každý, což je vlastně jasný důkaz, že to není výsadou horního půl milionu. Takže neváhejte a bazén si kupte. Až jej budete mít, bude třeba jej naplnit. Což lze v zásadě učinit dvěma způsoby. Ten první je nejlevnější, ale je drobátko zdlouhavý a drobátko namáhavý. Pročpak? Ihned to poznáte. Takže tento první způsob je také nejjednodušší a nepotřebujte k tomu instalatéry ani jiné odborníky. Spočívá v tom, že každý člen obdrží jeden, popřípadě dva kbelíky, které mají pevné dno. S děravým to jde také, ale trvá to ještě déle. Nuže tento každý obdarovaný člen pak napustí v koupelně kbelík vodou a zanese jej k bazénu. Zde jej vylije a celý postup znovu pečlivě zopakuje.

bazén

Pokud tak udělá zhruba ještě deset tisíckrát, bude v bazénu zhruba čtvrtina vody. Uznávám, že je tato metoda pomalá a nemoderní, ale zase uznejte, je to zadarmo a zaplatíte jen vodu, kterou spotřebujete. Nu, dobrá, vidím, že se mračíte o pokládáte tento postup za kravinismus. Tak v tom druhém způsobu naplnění bazénu se musíte připravit na několik starostí. První je ta sehnat materiál, totiž trubky různých průměrů a k nim další věci. Například také PVC-U SCH 40 ventily Chlorito.cz.

trubky

Ty slouží k tomu, aby neproudila, tedy netekla, když to nechceme. Tedy, ještě k tomu neslouží, protože jsou ještě v obchodě, ale tomuto účelu pak sloužit budou. Jde o klasické ventily běžné potřeby a schválené pro provoz bazénů. Jiné by se ani asi používat neměly, protože by pak mohl vyvstat problém s certifikací. Takže pokud budete muset ventil použít, nekupujte je nikde jinde než právě v obchodě, na který je zde v článku odkaz. Vy si na něj klikněte a rázem jste tam. Samozřejmě, že je zde veškeré bazénové příslušenství, takže se nebojte nakupovat. Zboží zde je té nejvyšší kvality.